Ferris s nulovým poloměrem otáčení

Zero Turn - Ferris

Ferris ISX 2200 - sečení 132 cm

Cena na vyžádání.
zobrazit detail
LÍDR VE ZPŮSOBU ODPRUŽENÍ PROFESIONÁLNÍCH TRAVNÍCH SEKAČEK Model ISX™ 2200 je vybaven novou generací technologie odpružení Ferris - ForeFront™ Suspension, dvouklínovým žacím systémem iCD™, výkonným pohonným systémem Hydro-Gear® a rychlostí pojezdu až 16 km/h. Je navržen tak, aby zvyšoval efektivitu a pohodlí obsluhy. -Systém odpružení Forefront™ - Systém využívá čtyři horní a dolní řídicí tyče a specifické tlumiče pro sekačky, které zajišťují, že přední kolečko zůstává svislé v celém rozsahu zdvihu. Výsledkem tohoto řízeného pohybu je plynulejší jízda, přesnější kopírování terénu a lepší sečení. -Přepracovaný zadní nárazník poskytuje dodatečnou světlou výšku pro pohyb přes obrubníky a nakládání do přívěsů. Vyšší boční stěny nárazníku lépe chrání motor, ale zachovává snadný servisní přístup. -Výměna oleje po 500 hodinách s motory Vanguard™ se systémem ochrany oleje zkracují dobu a náklady na údržbu až o 60 %**. -Systém pohonu - Dvojité komerční mezinápravové převodovky Hydro-Gear® ZT-5400 Powertrain® poskytují bezkonkurenční výkon a odolnost. -Prémiové odpružené sedadlo s vysokým opěradlem Sekejte ve vynikajícím pohodlí s opěrkami rukou, vícepolohovou opěrkou hlavy, nastavitelnou bederní opěrkou a sklonem sedadla. -Nastavitelná výška sečení Nohou ovládaný zdvih sekací plošiny s nastavitelným pedálem umožňuje měnit výšku sečení v krocích po cca 6 mm od 3,8 cm do 12,5 cm. -Záruka - na vinuté tlumiče a všechny součásti související s odpružením se vztahuje záruka na 5 let (60 měsíců), na neomezený počet hodin. Zavázali jsme se poskytovat kvalitu, výkon a produktivitu.
 

Ferris ISX 800 - sečení 132 cm

Cena na vyžádání.
zobrazit detail
Profesionálové chtějí mít k dispozici velkoplošnou sekačku Ferris ISX™ 800, sekačku s nulovým poloměrem otáčení. Kvalitně posečený trávník bude vaší vizitkou. Sekačka vám nabídne pohodlí pro práci a jedinečnou produktivitu, díky níž můžete posekat více než 20 000 m2/hodinu. Systém odpružení s nezávislým předním odpružením ForeFront™ Patentovaný systém odpružení, který dramaticky zvyšuje pohodlí a produktivitu obsluhy, který zahrnuje: -Forefront™ systém nezávislého odpruženi předních kol využívající dvojitá nezávislá příčná ramena a velké nastavitelné tlumiče s vinutými pružinami. -Systém zadního odpružení sestává z kyvných ramen a tlumičů s vinutými pružinami, kdy osa pohybu kyvných ramen je společná.
 

Ferris IS 600 - sečení 122 cm

Cena na vyžádání.
zobrazit detail
Pokud hledáte kompaktní sekačku s nulovým poloměrem otáčení a nejlepším poměrem ceny a výkonu, našli jste ji u Ferris IS® 600. Je vybavena naší patentovanou technologií odpružení, vysoce výkonným hnacím systémem Hydro-Gear®, motorem speciálně vyvinutým pro sekačky s nulovým poloměrem otáčení a nabízí rychlost sečení až 14,5 km/h. Tato sekačka má mnoho funkcí, které umožňují maximální produktivitu. IS® 600 lze také použít v nejužších místech, kde poskytuje maximální manévrovatelnost a výkon. To vám umožní posekat větší plochu trávníku za kratší dobu. Účelově zvolená šířka žacího ústrojí umožňuje vjezd tam, kam se jiní nedostanou. Můžete tak sekat i v malých prostorech s velkou efektivitou.
 

Ferris 400S - sečení 122 cm

Cena na vyžádání.
zobrazit detail
Model Ferris 400S je cenově dostupný, odolný a nabízí profesionální úroveň výkonu a ovladatelnosti, kterou potřebujete k provedení své práce. Díky kompaktnímu konstrukci se 400S dokáže pohybovat i ve stísněných prostorách, aniž by obětoval své profesionální vlastnosti. Žací ústrojí TRIPLE nabízí jedinečnou všestrannost. Zadní a boční výhoz, a také dvě úrovně mulčování. -Motor Briggs & Stratton® Commercial Series je vybaven unikátním 5stupňovým cyklónovým systémem vzduchového filtru. -Palivová nádrž s celkovým objemem 23 litrů a ukazatelem stavu paliva. -Technologie sečení TRIPLE: řešení „vše v jednom“ s možností bočního výhozu, zadního výhozu a mulčování. -Patentovaný systém odpružení, který výrazně zvyšuje uživatelský komfort a produktivitu. -Odolný integrovaný zadní nárazník chrání motorový prostor. -Prostorné místo pro řidiče s ergonomicky umístěným ovládacím panelem a držákem nápojů. -Nožní systém zvedání a spouštění žacího ústrojí. -Elektromagnetické zapínání pohonu žacího ústrojí.
 
 
 
 

Žižka R&F s.r.o.

Vyplňte prosím kontaktní údaje:

Firma:     IČO:
* Jméno: * Příjmení:
* E-mail:   Telefon:
Nahrajte soubor:

Máte-li více příloh: zazipujte je do jednoho souboru. Návod, jak zazipovat soubory ve Windows, najdete zde.
Povolené typy: jpg, jpeg, png, gif, doc, pdf, zip, rar, bz2.
Maximální velikost: 10 MB.

Napište nám Váš dotaz:

Kliknutím na tlačítko "ODESLAT" souhlasíte se zpracováním osobních údajů. Vaše osobní údaje použijeme pouze k zaslání odpovědi a uchováme je po dobu nezbytně nutnou k vyřízení poptávky.
Vyplňte prosím formulář a stiskněte tlačítko „Odeslat“.
( * označené údaje jsou povinné )

Žižka R&F s.r.o.

Na Dědině 164

686 01, Uh. Hradiště-Vésky

IČO: 09549048

DIČ: CZ09549048

 

ID datové schránky: fjkknqd

 


KONTAKT


Radim Žižka ml. 739 859 264

František Žižka st. 605 209 897

 

e-mail: zizka.group@gmail.com

PROVOZNÍ DOBA


letní - 1. 4. - 30. 9.

PO - PA: 9:00 - 17:00

SOBOTA: DLE PŘEDCHOZÍ DOHODY


Společnost je zapsána v obchodním rejstříku u Krajského soudu v Brně, oddíl C, vložka 119408

 

 

zimní - 1. 10. - 31. 3.

PO - PA: 9:00 - 16:00

SOBOTA: ZAVŘENO

NEDĚLE: ZAVŘENO

 

 
STIGA Briggs & Stratton HONDA VARI Motor Jikov SUBARU ECHO DAKR

prodej a servis zahradní techniky

 

0 Kč  

 

0 Kč