ŽIŽKA SERVIS A PRODEJ ZAHRADNÍ TECHNIKY                                                           Uherské Hradiště-Vésky, Na Dědině 164, 686 01, mobil: 605 209 897

napište kód zboží, nebo část názvu

Aktuální nabídka:

Upozornění obchodu:
20 Let od založení firmy.
 

Sněhové frézy

Zbavte se starostí se sněhovou nadílkou!
V tomto katalogu vám představíme aktuální sortiment sněhových fréz značky Stiga a pomůžeme vám vybrat správný typ frézy pro vaše potřeby. Všechny frézy Stiga jsou konstruované pro náročné severské podmínky. Jsou řešeny tak, aby přinášely maximum užitné hodnoty a současně příjemný požitek z práce.
Před vlastním výběrem vhodné frézy je třeba zvážit velikost a členitost plochy, ze které budete sníh odklízet, a množství sněhu, který ve vaší oblasti běžně padá. Podle konstrukce se sněhové frézy dělí na jednostupňové a dvoustupňové. Jednostupňové jsou vhodné zejména do městských oblastí s malým spadem sněhu, dvoustupňové se naopak hodí do oblastí s větší sněhovou zátěží.

 
Nalezeno 7 položek zboží. seřadit podle: názvu | ceny

ST 5266 PB TRAC

naše cena: 34 990 Kč
zobrazit detail
Nová pásová sněhová fréza ST 5266 PB TRAC má výkonný motor B&S 1150 Snow Series s elektrickým startérem. Ovládání všech funkcí frézy je umístěno ergonomicky na panelu obsluhy frézy. Stroj má 6 rychlostí vpřed, 2 vzad a vyhřívané rukojeti.
více informací...

Snow Hunter

naše cena: 8 990 Kč
zobrazit detail
Nejmenší a nejlehčí sněhová fréza s jednoduchou obsluhou.
více informací...

ST 5266 PB

naše cena: 29 990 Kč
zobrazit detail
Nová fréza s výkonným motorem pro větší sněhovou zátěž.
více informací...

ST 6276 PB

naše cena: 44 990 Kč
zobrazit detail
Nejvýkonnější model řady vhodný do oblastí s velkým spadem sněhu.
více informací...

ST 4262 P

naše cena: 16 990 Kč
zobrazit detail
Dvoustupňová sněhová fréza s šířkou záběru 62 cm

STIGA ST 4262 P je spolehlivá dvoustupňová sněhová fréza vhodná pro odklízení sněhu až do výšky 50 cm ze středně velkých ploch, jako jsou příjezdové cesty, chodníky a parkoviště. Motor STIGA, který poskytuje čistý výkon 3,8 kW při 3 600 ot/min, a 62cm šnekový dopravník umožňují zpracování i zhutněného sněhu a i jeho odhazování. Pomocí jednoduché klikové rukojeti, je přímo ovládán výhozový komín. Díky dalším funkcím, jako jsou LED světlomety, vyhřívaná rukojeť a 230V elektrický startér, je tato fréza ideální i do těch nejnáročnějších podmínek. Pro pohodlí obsluhy jsou všechny páky (pro regulaci výhozového komínu, deflektoru a rychlosti) umístěny na ovládacím panelu. 14" pneumatiky Snow Hog zajišťují dobrou přilnavost, zatímco dva kluzáky (kov/HDPE) umožňují práci na všech typech povrchů bez rizika poškození. Rychlost je ovládána pomocí šesti převodových stupňů pro jízdu dopředu a dvou pro jízdu dozadu.
více informací...

ST 5262 PB

naše cena: 24 990 Kč
zobrazit detail
Dvoustupňová sněhová fréza s šířkou záběru 62 cm

STIGA ST 5262 PB je spolehlivá a robustní dvoustupňová fréza na sníh vhodná pro domácí použití. Dokáže odklízet sníh do výšky 50 cm ze středně velkých ploch, jako jsou příjezdové cesty, chodníky a parkoviště. Nastavitelné kluzáky a 14" pneumatiky Show Hog zajišťují optimální přilnavost a manévrovatelnost. Sněhová fréza je poháněná motorem Briggs & Stratton o obsahu 208 cm³, má šnekový dopravník o šířce záběru 62 cm, dokáže si poradit s jakýmkoli druhem sněhu a vyhazovat jej do vzdálenosti až 10 metrů. S novým pohonem s technologií Easy-Turn pro automatické uvolnění uzávěrky diferenciálu má fréza ST 5262 PB výjimečnou manévrovatelnost, zatímco LED světlomety, vyhřívaná rukojeť a 230V elektrický startér znamenají, že je stroj vhodný i do těch nejnáročnějších podmínek. Pro snadné použití jsou ovládací prvky umístěny na ovládacím panelu.
více informací...

Briggs & Stratton BS822E

naše cena: 19 990 Kč
zobrazit detail
Sněžné frézy Brigss & Stratton jsou unikátní novinkou na trhu,specifickou pro svoji mimořádnou výbavu, výkon a celkové sladění všech technologií. Nabízejí to nejlepší co vývojáři Briggs&Stratton vymysleli. Jsou testovány v nejtužších mrazech v Kanadě a nikdy Vás nezradí.

Jednostupňová sněhová fréza (sněžná fréza) Briggs and Stratton BS822E Výkon 5,5 HP, Motor 4-taktní motor OHV, Briggs & Stratton 800 Snow SeriesTM, Šířka záběru 55 cm, Obsah motoru 205 cm3, Hmotnost 42 kg, Objem palivové nádrže 2,8 l, Startování startovací šňůra, Průměr šneku 254 mm, Ovládání směru odhozu rychlá změna v rozsahu 200°, Závějové lišty NE, Kola 200 x 50 mm, Výška záběru 32 cm, Světlomet ANO, Model Briggs & Stratton BS 822 E
více informací... 
 
 
20 Let od založení
firmy.
 

Několik rad než vstoupíte do prodejny zahradní techniky:

  • nakupujte u odborníků, autorizovaných prodejců
  • myslete na to, jak daleko budete dojíždět na náhradní díly nebo servis
  • co budete séct (neudržovanou plochu tzn. 2x ročně, nízká parková tráva)
  • rozměr sečené plochy
  • terén plochy (svahovitost, členitost)
  • kolik času máte na sečení
  • kam s posečenou trávou
  • kdo bude obsluhovat stroj
  • nakupujte nejlépe tam, kde sami zajišťují servis
  • zboží si nechte zkompletovat, odzkoušet, předvést a vše řádně vysvětlit
 
STIGA Briggs & Stratton HONDA VARI Motor Jikov SUBARU ECHO DAKR
Seo servis
Facebook Servis Žižka
© PortalWeb.cz - tvorba web stránek